Loading...
SKLEP

Whaler – cena 550 zł.

Whaler, inaczej nazywany Viparita Dandasana Bench lub po polsku wielorybem doskonale regeneruje osoby wyczerpane zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Pozwala na głęboki relaks i pełne otwarcie klatki piersiowej. Umożliwia praktykę wygięć do tyłu bez niepotrzebnego nadwyrężania stawów i napinania mięśni brzucha, szczególnie w początkowym okresie praktyki jogi. Jest niezastąpioną pomocą dla osób cierpiących na rwę kulszową. Dzięki zastosowaniu metalowych profili jest lekki i niezwykle wytrzymały.

MATERIAŁ  Stelaż ze stali lakierowanej proszkowo, drewniane listewki.

WYMIARY 35x41x140

WAGA 10,8 kg

WIELORYBA MOŻNA UŻYWAĆ NA PRZYKŁAD TAK:

Łagodne wygięcie do tyłu. Kręgosłup zostaje ustawiony w takiej pozycji jak przy wykonaniu mostka, ale naturalnie zostaje wyciągnięta kość ogonowa, łagodnie otwiera się klatka piersiowa. Ta pozycja nie wymaga siły mięśni, mogą ją swobodnie wykonywać również osoby wyczerpane (np. wychodzące z choroby)

Praca nad uelastycznieniem barków pozwala później w pełni korzystać z wielu różnych pozycji w tym mostka czy świecy. Na wielorybie można łagodnie, stopniowo otwierać barki, zwracając jednocześnie uwagę na wyciąganie całego kręgosłupa.

Cena: 390zł

Dodaj komentarz