Loading...
AktualnościWarsztaty

Praktykuj szczęście. Warsztat w Dojo Stara Wieś. 5-7 listopada 2021

To warsztat dla osób wierzących w szczęście. W możliwość osiągnięcia stanu, kiedy wszystko jest dobrze i na swoim miejscu.

Na wiele rzeczy, które nam się zdarzają w życiu nie mamy wpływu. Mamy wpływ na to, jak o nich myślimy i jak na nie reagujemy.

Na warsztacie będziemy pracować nad koncentracją i emocjonalną stabilnością. Będziemy szukać w sobie wewnętrznej ciszy, która pomaga widzieć rzeczy takimi, jakimi są, bez zbędnej gonitwy ocen, chęci i niechęci. A to pierwszy krok do szczęścia.

Warsztat poprowadzi Michał Szczepanik. Renomowany nauczyciel jogi z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć. Niezwykle wymagający, doskonale łączy wiedzę z intuicją, zapewniając swoim uczniom bezpieczeństwo i przestrzeń do rozwoju.

Zapraszamy osoby już praktykujące jogę i te, które chcą dopiero zacząć.

Do jogi (i do szczęścia) nie jest niezbędna super kondycja. Wystarczy otwarty umysł i otwarte serce. Może ten warsztat to dobra okazja, żeby rozpocząć podróż do źródeł wewnętrznej radości? 

Łatwiej ćwiczyć szczęście w bezpiecznym, komfortowym miejscu niż wśród codziennego zgiełku. Ośrodek Dojo jest idealny do takich praktyk. Został zbudowany zgodnie z japońskimi zasadami przestrzennej harmonii. Tchnie spokojem.

W programie dwie sesje asan dziennie, poranne pranajamy, medytacje.

Termin: 5-7 listopada 2021

Inwestycja: 640 zł. (W tym nocleg. 2 wegetariańskie posiłki, praktyka asan, pranajamy i medytacje)

Zapisy w Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika lub pod tel. 789317195 lub mejlowo jogawlodzi@gmail.com

 

Dodaj komentarz