Loading...
SKLEP

Krzesło jogina – cena: 350 zł.

Krzesło jest niezastąpioną pomocą dla każdego jogina. Pozwala doskonalić praktykę wygięć do tyłu, skrętów, pozycji odwróconych. Proponowane przez nas krzesła są wyjątkowo stabilne i trwałe. Produkujemy je w trzech rozmiarach, co pozwala dobrać optymalną do wzrostu ćwiczącego wysokość. Krzesła można składać, i zahaczać osiebie nawzajem krawędziami, tak żeby zajmowały jak najmniej miejsca.

MATERIAŁ: Stelaż ze stali lakierowanej proszkowo, siedzisko z lakierowanej sklejki.

ROZMIARY (wysokość od podłogi do siedziska krzesła):

MAŁE (kolor żółty): 44 cm (polecamy je dla osób poniżej 160 cm wzrostu)

ŚREDNIE (kolor czerwony): 46,5 cm (polecamy je dla poniżej170 cm wzrostu)

DUŻE (kolor granatowy): 50 cm (polecamy je dla osób powyże 170 cm wzrostu)

 

KRZESEŁ MOŻNA UŻYWAĆ NA PRZYKŁAD TAK:

Wygięcie na krześle to doskonałe antidotum na wielogodzinną pracę przy komputerze.  Otwiera  klatkę piersiową, uelastycznia barki, pomaga zniwelować napięcia w okolicach szyi.

W świecy na krześle dzięki podparciu kości ogonowej zostają ustabilizowane i odciążone plecy. Można rozluźnić barki i otworzyć klatkę piersiową. Ta pozycja bardzo pomaga wyciszyć umysł, jest doskonała po ciężkim dniu pracy.

Viparita sirsana podparta na krześle, podobnie jak klasyczne stanie na głowie, stymuluje pracę przysadki mózgowej, dzięki czemu regulowany jest system hormonalny. Jest to pozycja łagodna i relaksująca.

Stanie na barkach.  Osoby, które mają kłopoty z kręgosłupem szyjnym zamiast stania na głowie mogą wykonać stanie na barkach podpartych na dwóch krzesłach. W tej pozycji szyja rozciąga się łagodnie i odpoczywa.

Dodaj komentarz