Centrum Hatha-Jogi Michala Szczepanika od 1996r.

Witamy

Centrum Hatha – Jogi Michała Szczepanika jest łódzką szkołą jogi wg. przekazu B.K.S. Iyengara. Upowszechyniamy jogę oraz odkrywamy i wzmacniamy w naszych uczniach siłę, elastyczność, odwagę i harmonię emocjonalną. Wykwalifikowana kadra posiadajaca certyfikaty uprawniające do nauczania zapewnia profesjonalną opiekę podczas zgłębiania tajników jogi. Założycielem szkoły jest Michał Szczepanik, uczeń Sławomira Bubicza, który będąc uczniem światowej sławy mistrza – B. K. S. Iyengara, po wieloletnim pobycie w Indiach przeniósł sztukę jogi do Polski. Michał Szczepanik praktykuje jogę od 1993 roku, a swoją przygodę z nauczaniem rozpoczął trzy lata później.

Od tego czasu wielokrotnie przebywał w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (RIMYI), gdzie asystował również w klasach terapeutycznych. Rezultatem dobrej praktyki i zdobytych umiejętności są kolejne certyfikaty uprawniające do nauczania jogi wg. przekazu B.K.S. Iyengara. Obok ciągłego doskonalenia swojej praktyki podczas wyjazdów do Indii, bierze on udział w kursach prowadzonych przez polskich, jak i zagranicznych nauczycieli, w celu rozwijania swoich umiejętności nauczycielskich.

Aktualności:

Joga na Bali (styczeń 2016)

bali1 bali2 bali3bali4 bali5 bali6

 

Zapraszamy na jogę na Bali. Termin styczniowy- na razie ruchomy, gdy zbierzemy grupę będziemy szukać promocji lotniczych.
W programie 8 dni (8 noclegów) w magicznym Ubud na rajskiej wyspie Bali. Zakwaterowanie w pięknym, pachnącym nowością ośrodku, w otoczeniu soczystej zieleni i niezmąconego spokoju. Dodatkowo 5 dni (4 noclegi) na pobliskiej wysepce Lembongan z bajecznymi plażami.
W programie jogowym: pranajamy, sesje asan (na przemian jedna i dwie dziennie), medytacje, śpiewanie mantr. W programie wakacyjno-turystycznym: zwiedzanie okolic.
Jogę będzie prowadzić Michał Szczepanik, a po Bali będzie nas oprowadzać Ewa Frysztak.
cena ok. 4200.
Cena uwzględnia śniadania , wycieczkę 1 dniową po okolicznych atrakcjach, transfery lotniskowe i na wyspę Lembongan, zakwaterowanie oraz uroczysty obiad na zakończenie.
Wersja skrócona (Ubud bez Lembongan):3450 zł
Cena nie zawiera biletów lotniczych.

Uwaga-wyjazd traktujemy zupełnie niekomercyjnie-stąd taka świetna cena !
Możliwe modyfikacje w programie w zależności od pogody, ustaleń grupy. Cena może nieznacznie się wahać +/- (2-3%) w zależności od różnic kursowych
Rozważamy jeszcze możliwość ustalenia ceny w Euro, aby uniknąć zmian cen
Liczba miejsc limitowana, ze względu na niewielkie, kameralne ośrodki w których mamy zakwaterowanie.

Zobacz

Joga na pożegnanie lata (30 września – 2 października 2016)

Serdecznie zapraszamy na jesienny warsztat jogi w przepięknej Lipowej Dolinie, gdzie byliśmy już w czerwcu.
http://www.lipowadolina.pl/

Warsztat poprowadzi Michał Szczepanik.

Warsztaty  z Michałem to okazja do  intensywnej, głębokiej  praktyki. Mogą w nich wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i z jogą już zaprzyjaźnione, bez względu na fizyczne ograniczenia. Celem tych ćwiczeń nie jest osiągnięcie jakiegoś z góry zamierzonego fizycznego wyniku, ale zauważenie napięć i blokad, które rejestruje nasze ciało. Przez weekend będzie okazja skontaktować się z samymi sobą, to co zbyt napięte rozluźnić, a to co za słabe wzmacniać. A przede wszystkim przyjrzeć się relacjom między ciałem, emocjami i stanem umysłu.

W programie dwie sesje asan dziennie, pranajamy, śpiewanie mantr. W przerwie można chodzić po Kazimierzu lub wybrać się do któregoś z malowniczych wąwozów.

Zapraszamy również osoby towarzyszące. Do pensjonatu w Lipowej Dolinie można zabrać psa.

Zapisy zbiera, informacji udziela Maciek (502968322)

Cena 550

cena dla osoby towarzyszącej 350

Zobacz