Centrum Hatha-Jogi Michala Szczepanika od 1996r.

Witamy

Centrum Hatha – Jogi Michała Szczepanika jest łódzką szkołą jogi wg. przekazu B.K.S. Iyengara. Upowszechyniamy jogę oraz odkrywamy i wzmacniamy w naszych uczniach siłę, elastyczność, odwagę i harmonię emocjonalną. Wykwalifikowana kadra posiadajaca certyfikaty uprawniające do nauczania zapewnia profesjonalną opiekę podczas zgłębiania tajników jogi. Założycielem szkoły jest Michał Szczepanik, uczeń Sławomira Bubicza, który będąc uczniem światowej sławy mistrza – B. K. S. Iyengara, po wieloletnim pobycie w Indiach przeniósł sztukę jogi do Polski. Michał Szczepanik praktykuje jogę od 1993 roku, a swoją przygodę z nauczaniem rozpoczął trzy lata później.

Od tego czasu wielokrotnie przebywał w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (RIMYI), gdzie asystował również w klasach terapeutycznych. Rezultatem dobrej praktyki i zdobytych umiejętności są kolejne certyfikaty uprawniające do nauczania jogi wg. przekazu B.K.S. Iyengara. Obok ciągłego doskonalenia swojej praktyki podczas wyjazdów do Indii, bierze on udział w kursach prowadzonych przez polskich, jak i zagranicznych nauczycieli, w celu rozwijania swoich umiejętności nauczycielskich.

Aktualności:

Joga na Nowy Rok

Zapraszamy na warsztat jogi w pierwszy przedłużony weekend Nowego Roku. Będziemy ćwiczyć, oddychać, medytować, śpiewać mantry w kameralnym i niezwykle klimatycznym domu Reni i Marka (http://www.umarka.pl/). Motyw przewodni tego warsztatu to joga jako sposób odnawiania sił witalnych. Początek roku to jedno z  symbolicznych przejść, przypominających nam o tym, że i my sami i rzeczywistość wokół nas podlega nieustannym zmianom. Warto więc przyjrzeć się się co nam służy, a co nas powstrzymuje w rozwoju, a przede wszystkim zadać sobie pytanie co w naszym przypadku oznacza rozwój. Będzie okazja do trzech dni spokojnej, pogłębionej praktyki. W warsztacie mogą wziąć udział zarówno osoby z jogą już zaprzyjaźnione, jak i początkujące.

Data 5 styczeń 2017 – 8 styczeń 2017

Prowadzenie Michał Szczepanik

Miejsce Karma na Wsi. Gospodarstwo u Reni i Marka, Wielka Wieś 1 (koło Szadku).

Cena 495

Zapisy w Centrum Hatha Yogi lub pod nr tel 789465838

Zobacz

Joga na Bali (styczeń 2016)

bali1 bali2 bali3bali4 bali5 bali6

 

Zapraszamy na jogę na Bali. Termin styczniowy- na razie ruchomy, gdy zbierzemy grupę będziemy szukać promocji lotniczych.
W programie 8 dni (8 noclegów) w magicznym Ubud na rajskiej wyspie Bali. Zakwaterowanie w pięknym, pachnącym nowością ośrodku, w otoczeniu soczystej zieleni i niezmąconego spokoju. Dodatkowo 5 dni (4 noclegi) na pobliskiej wysepce Lembongan z bajecznymi plażami.
W programie jogowym: pranajamy, sesje asan (na przemian jedna i dwie dziennie), medytacje, śpiewanie mantr. W programie wakacyjno-turystycznym: zwiedzanie okolic.
Jogę będzie prowadzić Michał Szczepanik, a po Bali będzie nas oprowadzać Ewa Frysztak.
cena ok. 4200.
Cena uwzględnia śniadania , wycieczkę 1 dniową po okolicznych atrakcjach, transfery lotniskowe i na wyspę Lembongan, zakwaterowanie oraz uroczysty obiad na zakończenie.
Wersja skrócona (Ubud bez Lembongan):3450 zł
Cena nie zawiera biletów lotniczych.

Uwaga-wyjazd traktujemy zupełnie niekomercyjnie-stąd taka świetna cena !
Możliwe modyfikacje w programie w zależności od pogody, ustaleń grupy. Cena może nieznacznie się wahać +/- (2-3%) w zależności od różnic kursowych
Rozważamy jeszcze możliwość ustalenia ceny w Euro, aby uniknąć zmian cen
Liczba miejsc limitowana, ze względu na niewielkie, kameralne ośrodki w których mamy zakwaterowanie.

Zobacz